Kreatix Reklam - Gaziantep Web Tasarım Yaptığı işe aşk ile bağlı bir ekibiz biz... Kreatix Reklam - Gaziantep Web Tasarım

KREATİX HANGİ İŞLERİ KENDİ YAPAR?

marka isim çalışması
kreatif reklam konsepti
amblem-logo tasarımı
kurumsal kimlik tasarımı
illüstrasyon-storyboard
reklam fotoğrafçılığı
kurumsal web sitesi tasarımı
onlıne alışveriş ve portal web sitesi tasarımı
ambalaj ve etiket tasarımı
katalog tasarımı
dergi-gazete-insört tasarımları
basın ilanı tasarımı (gazete ve dergi)
her türlü baskılı malzeme tasarımı (takvim, broşür, afiş, menü vs...)
fuar reklam malzemeleri tasarımı (örümcek stand, stand, banner, afiş vs...)
açık hava reklam malzemeleri tasarımı (totem, billboard, araç giydirme, megaboard, raket vs...)
sosyal medya yönetimi
sosyal medya reklamları
seo faaliyetleri (adwords, dijital itibar yönetimi, marka koruma vs.. hizmetler)

KREATİX HAKKINDA...

Gelişen dünya normlarında marka imajı en önemli şey. Marka yarışları artık rekabetten öteye geçerek ayakta kalma savaşlarına dönüşmüş durumda. Böyle bir rekabet ortamında markaların reklama bakış açıları da artık değişmeye başlamaktadır. Bu durum kuruluşların markalarına hizmet verecek ajansların da önemini artırmaktadır. Artık bir masa ve bilgisayar ile ağzı iyi laf yapan, kartvizitinde ajans başkanı, genel müdür, grafiker gibi ünvanlar yazan ve sadece iyi bilgisayar kullanmaktan başka hiç bir tasarım becerisi olmayan, birazda eşi-dostu olan ajanslarla bu işin olmayacağı reklamverenler tarafından kavranmaya başlanmıştır.

İşte bizde herkesin kolaylıkla ajans olabildiği bir ortamda bu kavramdan uzaklaşarak "REKLAM VE TASARIM OFİSİ" kavramına döndük. Çünkü profesyonel reklamcılığın bu kadar ucuz ve basit bir iş olmadığını iyi biliyoruz. Bu amaçla kendimize yeni bir misyon belirlememiz gerektiğine karar verdik. Biz artık çevremizdeki her ajansın yaptığı gibi; çok ve büyük işler yapan bir ajans değil, sorumluluğunu aldığı markalara değer katmak amacıyla çalışan, doğru zamanda doğru işler bitiren bir oluşum olmalıyız diye düşündük. Her işi yapmaya değil, uzman olduğumuz konularda hizmet vermeye karar verdik. Çünkü bizler uzmanı olduğumuz alanlarda sadece yetenekli değil, eğitimli ve tecrübeliyiz de. Kimseden kişisel dostlukları kullanarak hatır için iş almaya çalışmayız, kurumlardan rant derdinde de değiliz. Çünkü biz profesyoneliz ve müşterilerimizin sahip olduğu markaların onlar için değerini iyi biliriz. O markalara doğru değerler katmak için çabalarız.

KİMİZ BİZ ?

2015 yılında KREATİX REKLAM VE TASARIM OFİSİ'ni kurmak için "EKİP RUHU İLE PROFESYONEL REKLAMCILIK" anlayışı doğrultusunda bir araya gelen ekip, aslında birer "AŞK İNSANI"dır. Evet evet yanlış duymadınız.. yaptığı işe "AŞK" ile bağlı, eğitimli, alanlarında uzman ve deneyimli kişilerdir KREATİX EKİBİ.

Burçin Dündar
Ajans Kreatörü

Gaziantep doğumludur. Gaziantep Lisesi mezunudur. Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü'nü bitirdikten sonra İstanbul'a giderek Next, Gradiva, Mod Ajans, Maestro gibi reklam ajanslarında çalıştı. Hürriyet Gazetesi Tempo Dergisi'nde sanat yönetmenliği yaptı. İstanbul'da çalıştığı bu süreçte bir çok tanınmış markaya hizmet vermiştir. Daha sonra Cenajans Grey ekibine katılarak Gaziantep'e geldi. Cenajans Grey Güney'de 5 yıl Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Gaziantep Life Dergisi'nin temellerinin atılmasına katkıda bulundu. 5 yılın sonunda buradaki görevinden ayrılarak Dolphin Creative Reklamcılık adı altındaki oluşumda ortak olarak yer aldı. Gaziantep Millet&Vekili ile Gaziantep Alışveriş Dünyası adında iki dergiyi uzun yıllar yönetti. 13 yılın sonunda mesleki gelişimine katkıda bulunduğu ekip arkadaşlarıyla birlikte "BİREYSEL DEĞİL, EKİP RUHU İLE REKLAMCILIK" anlayışını yeni bir oluşuma taşıyarak KREATİX'i kurdu. Kendisi profesyonel reklamcılıkta yaklaşık 20 yılı devirmiş ama hala öğrenecek çok şeyi olduğunu düşünen, işine aşk ile bağlı bir kreatördür.

Tahsin Arifoğulları
Web Tasarım ve SEO Kreatörü İngilizce Yeminli Tercüman

Gaziantep doğumludur. İlk orta ve lise eğitimini Hatay'da tamamladı. Fırat Üniversitesi Bilgisayar programcılığı, ODTÜ (Gaziantep Üniversitesi) Fizik Mühendisliği, MKÜ ve ODTÜ İngilizce Öğretmenliği bölümlerini okudu. 1988 yılından beri pc ve web programcılığı yapmaktadır. Bunun yanında 1995 yılından beri yeminli tercüman olarak sayısız belgede imzası bulunmaktadır. Yurt dışı Erasmus +, Grundvig gibi projelerde, proje koordinatörlüğü yaparak Avrupa ülkelerini dolaşmış ve gezi gruplarına rehberlikte bulunmuştur. Web tasarımın sade ve kullanışlı olmasına önem vermenin yanında SEO çalışmalarınında web tasarım kadar önemli bir değere sahip olduğunu vurgulamaktadır.

Serdar Gücel
Kurumsal İletişim ve Marka Kreatörü (Danışman - İstanbul Temsilcisi)


İstanbul'da yaşamakla beraber aile kökleri Gaziantep'e dayanmaktadır. Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü mezunudur. Hürriyet Gazetesi, Işık Sigorta, Güneş Hayat Sigorta, Cenajans Grey, Bizim Toptan Gıda (Ülker Grubu) gibi Türkiye'nin kurumsal firmalarında kurumsal iletişim ve marka oluşturma konularında görevler almıştır. Hala İstanbul'da kurumsal iletişim ve marka danışmanı olarak firmalara danışmanlık hizmeti vermektedir. Aynı zamanda Kreatix'in İstanbul ayağını oluşturmaktadır.

KREATİX NASIL BİR SİSTEM İLE ÇALIŞIR?
iş akışı

KREATİX HANGİ İŞLERİ ÇÖZÜM ORTAKLARI İLE YAPAR?

MARKA TESCİL HİZMETLERİ
DİJİTAL BASKI HİZMETLERİ
MATBAA HİZMETLERİ
DİJİTAL BASKI HİZMETLERİ
ONLINE ALIŞVERİŞ ALTYAPI HİZMETLERİ
TANITIM FİLMİ
REKLAM FİLMİ
ANİMASYON
RADYO JINGLE (REKLAM MÜZİĞİ)
MEDYA SATIN ALMA HİZMETLERİ
AÇIK HAVA REKLAMLARI KİRALAMA HİZMETLERİ (Totem, billboard, megaboard, raket vs...)
FUAR STANDLARI
3D MODELLEME HİZMETLERİ
DOMAİN-HOST (alan adı-yayınlama) ALIMI VE KORUMA HİZMETLERİ

 

kreatix Copyright © 2015 Kreatix Reklam ve Tasarım Hizmetleri Ltd. Şti.